در طراحی سایت چگونه امنیت سایت تامین میشود

 در طراحی سایت چگونه امنیت سایت تامین میشود
  • طراحی سایت اصفهان سایت
  • 1399/12/10

در طراحی سایت چگونه امنیت سایت تامین میشود

طراحی سایت در اصفهان ، از مهمترین دلایل نفوذ هکرها به سایت ضعف سیستم مدیریت محتوا و مشکلات امنیتی وب سرور می باشد. تامین امنیت سایت از دغدغه های مهم وب مستران می باشد. زیرا اغلب وبمستران دانش کافی از حفره های امنیتی سایت خود ندارند و در مقابل آنها هکرانی هستند که دانش زیادی در زمینه باگ های امنیتی سرورها و سیستم های مدیریت محتوا دارند. آنها قادر به نفوذ در سایت و ایجاد تغییرات مختلف در آن می باشند.
طراحی سایت در اصفهان ، شاید شما مدیر سایت یک شرکت کوچک باشید و به نظرتان هزینه های ناشی از تامین امنیت وب سایت جزء هزینه های غیر ضروری باشد. چرا که فکر می کنید اطلاعات شما به درد هکرها نمی خورد . اما لازم است بدانید که حملات سایبری دلایل مختلفی می تواند داشته باشد، مانند خرابکاری، مسائل سیاسی و …لازم است بدانید هدف بسیاری از هکرها برای حمله به سایت شما سوء استفاده از وب سرور شما برای منافع خود است. ممکن است آنها از سرور شما به عنوان فایل سرور برای بارگذاری فایل های ویروسی و یا غیر قانونی خود استفاده کنند. و یا با استفاده از سرور شما یک سیستم Email Relay راه اندازی کنند تا بتوانند به راحتی ایمیل های انبوه تبلیغاتی ارسال کنند.

برای طراحی سایت مورد نظر خود کلیک نمایید .

پروتکل امن SSL چیست؟
SSL یک پروتکل استاندارد و رایج امنیتی برپایه رمزگذاری است که در آن داده‌های رد و بدل شده بین سرویس دهنده (Server) و سرویس گیرنده (Client) توسط کلیدهای خاصی خصوصی و عمومی رمزنگاری (Encrypt) شده و در سمت دیگر رمزگشایی (Decrypt) می‌شود. امنیت در این پروتکل دو طرفه است؛ یعنی در هر دو طرف، فرایند رمزنگاری و رمزگشایی انجام می‌گیرد. وبسایت‌هایی که از پروتکل امن SSL جهت رمزگذاری داده‌ها استفاده می‌کنند، معمولاً از طریق پروتکل HTTPS (به جای حالت عادی و غیر امن آن یعنی HTTP) با سرویس گیرنده‌ها ارتباط برقرار می‌کنند. در مرورگرها، اینگونه وبسایت‌ها معمولاً با علامت قفل سبز (به معنای ارتباط امن سالم) نشان داده می‌شوند.

اهمیت استفاده از SSL
سرویس دهنگانی که از اطلاعات کارت عابر بانک، کارت ملی و … استفاده می کنند باید از ssl استفاده کنند. از آنجاست که بسیاری از هکرها اطلاعات انتقال یافته بین سرور و وب سایت ها را ردیابی (Sniff) می کنند و در صورتیکه محیط این انتقال ایمن نباشد، به راحتی می توانند اطلاعات کاربری و شخصی هریک از کاربران را به سرقت ببرند.

مطالب پیشنهادی :

خدمات طراحی سایت چیست

مشاغل مرتبط با طراحی سایت

برچسبها : طراحی سایت در اصفهان ، طراحی سایت اصفهان ،طراحی وبسایت در اصفهان ، طراحی وب سایت ، سئو در اصفهان

  • بازدید: 230
  • پیام: 0

نظر دهید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد *

3